Nõustamine Smarttek-ilt
Tõhus klienditeenindus loob pikaajalisi suhteid. Smarttek pühendab 100% jõupingutustest klientide nõustamisele ja koolitamisele
Teenuse taotluse töötlemise aeg

Teenuse taotlusi käsitletakse iga päev 9.00-18.00 (GMT+2). Blokeerimistaotlusi mis piiravad kliendi töötegemist käsitletakse 24/7. Teenuse taotluste töötlemiseks ja tarkvaraalaseks nõustamiseks on vajalik teenuseleping Smarttekiga.

Taotlege toodete pakkumist
Smartteki tootekeskkonna iga funktsioon on välja töötatud ja arendatud nii, et need jõuaksid tõeliste ja käegakatsutavate tulemusteni.

Keskendume äriprotsesside täiustamisele ja aitame oma partneritel teha muudatusi, mis mõjutavad äri positiivselt.

Täitke teenuse taotlus
Rakendame ITSM-i standardeid teie päringu kiireks ja lihtsaks töötlemiseks, et saaksite keskenduda oma ärieesmärkidele.

Teenuse taotlusi saab koostada veebis ankeetide abil, e-posti teel support@smarttek.eu ja/või telefonil +37120110525
Taotlege tarkvara nõustamist
Smarttek pakub teadmiste andmebaasi, korraldab veebiseminare ja võimaldab koolitusmaterjale veebis ning pakub ka võrguväliseid koolitusi.

Nõustamist saab taotleda ankeedi vahendusel veebis, e-posti teel support@smarttek.eu ja/või telefoni teel +37120110505.
PARTNERLUS, MIS LOOB TEIE ETTEVÕTTELE LISAVÄÄRTUSE
Lisaks arvukate hüvedega tootekeskkonnale loome oma klientidele ja partneritele ka tugeva, jõulise ja jätkusuutliku arenguprotsessi. Kujundame ja juurutame valdkonna parimaid lahendusi koos usaldusväärsete partneritega, pürgides number üks teenusepakkujateks valitud tööstusharude rakenduste, platvormide ja pilvetarkvaras. Koos muudame IT-lahenduste maailma SME-de, jaemüügi, tarnimise, tarnijate, ettevõtete ja võõrustustööstuse jaoks ning loome väärtuslikke hüvesid ja kasumlikke ärimudeleid.
Smarttek keskendub teie vajadustele
  1. Müüme riistvara, tarkvara, võrgu- ja turvalahendusi, pakkudes ettevõtetele kõike, mida nad tehniliste tõrgeteta toimimiseks vajavad.
  2. Pakume teadmisi ja kogemusi, mis aitavad ettevõtetel tehniliste probleemidega toime tulla.
  3. Smarttek teostab IT-tuge, seiret ja hooldust.
SIA Smarttek MIXTURE ja Läti Investeerimis- ja Arenguagentuur allkirjastasid 5. septembril 2022 lepingu nr SKV-L-2022/408 programmi "Rahvusvahelise konkurentsivõime edendamine" raames antava toetuse kohta.

Programmi kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Made on
Tilda